Panasonic: nowe wyświetlacze do ścian wideo

Jakub Kornacki
Panasonic: nowe wyświetlacze do ścian wideo

Firma Panasonic zaprezentowała dwa najnowsze modele wyświetlaczy LED FUll HD z cienką ramką przeznaczonych do tworzenia dużych ścian wizyjnych. Zaawansowane technologicznie urządzenia mogą pracować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

0

Najnowsza seria wyświetlaczy Panasonic LED Full HD została zaprojektowana z myślą o zastosowaniu w przestrzeniach publicznych, a w szczególności do pracy w bardzo jasnym oświetleniu. Model TH-55LFV60 oferuje jasność na poziomie 700 cd/m2. Urządzenie zostało pokryte specjalną powłoką antyrefleksyjną, która idealnie sprawdza się np. w galeriach handlowych. Z kolei model TH-55LFV6 wyświetla obrazu o jasności 500 cd/m2. W przypadku tego urządzenia producent zastosował standardowy filtr antyrefleksyjny. Model ten charakteryzuje wykorzystanie najcieńszej na rynku ramki o szerokości 3,5 mm, która umożliwia tworzenie niemalże bezszwowych ścian wideo. Urządzenie zostało wyposażone w panel IPS i oferuje szeroki kąt widzenia na poziomie 178o.df1

Najnowsze urządzenia wykorzystują najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne firmy Panasonic. Wyświetlacze oferują wysoką wydajność, bowiem mogą pracować w trybie ciągłym - 24/7. Obydwa urządzenia wyposażono w tryb wstępnego dopasowania optymalnej jakości obrazu, dzięki któremu monterzy najpierw mogą wybrać wstępne ustawienia do miejsca, w którym chcieliby zainstalować wyświetlacz. Umożliwia to precyzyjne dostosowanie wyświetlania do panujących warunków. Obydwa urządzenia charakteryzuje łatwość instalacji, konfiguracji i obsługi. Modele trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, a także na początku przyszłego roku.

Źródło: Panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.