Panasonic poszerza ofertę sprzętów AGD

Damian Jaroszewski
Panasonic poszerza ofertę sprzętów AGD

Panasonic, na targach IFA 2012, poinformował o poszerzeniu oferty sprzętów AGD. Na sklepowe półki trafią między innymi nowe lodówki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, automaty do pieczenia chleba, odkurzacze, okapy, płyty indukcyjne oraz produkty do pielęgnacji ciała i do golenia.

0

Na europejskim rynku pojawi się między innymi płyta indukcyjna z technologią czujnika temperatury na podczerwień. Ma to pozwolić użytkownikom na jeszcze dokładniejsze kontrolowanie całego procesu gotowania lub smażenia potraw.

Oprócz tego do sprzedaży trafi też okapy z wyciągiem, zmywarka w klasie energetycznej A+++ oraz piekarniki, które mają przyciągać wzrok przede wszystkim nowoczesnym, półprzezroczystym wykończeniem, dotykowym panelem sterowania i systemem czyszczenia pirolitycznego.

Panasonic NT-ZP1/NT-DP1

Panasonic NT-ZP1/NT-DP1

Panasonic nie zapomniał także o małych urządzeniach AGD. Użytkownicy będą mieli okazję kupić między innymi czajnik Panasonic NC-ZK1/NC-DK, toster Panasonic NT-ZP1/NT-DP1 i ekspres do kawy Panasonic NC-ZF1/NC-DF1. Jest to oferta skierowana do osób, które lubią nowoczesną i elegancko wyglądającą kuchnię. Dlatego też sprzęty będą wykonane ze stali nierdzewnej i szkła.

Panasonic NC-ZK1/NC-DK

Panasonic NC-ZK1/NC-DK

Oferta japońskiego producenta powiększy się również o trymer do brody i włosów o nazwie ER-GB40. Będzie on wyposażony w ostrza ze stali nierdzewnej, ustawione względem urządzenia pod kątem 45 stopni. Użytkownik będzie miał możliwość ustawienia aż 20 ustawień długości. Kolejną nowością ma być golarka do ciała ER-GK40. W zestawie z nią znajdą się trzy nasadki o różnej długości. Obu urządzeń można używać zarówno na sucho, jak i na mokro. Do sprzedaży mają trafić jeszcze w tym miesiącu.

Panasonic NC-ZF1/NC-DF1

Panasonic NC-ZF1/NC-DF1

Ostatnim, zaprezentowanym przez Panasonica urządzeniem, jest żelazko parowe NI-W920. Jego stopa, wykonana z materiału o nazwie Alumite, ma 28 cm długości i 12 cm szerokości, co ma się przekładać na łatwiejsze użytkowanie i mniejsze zagniecenia.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.