Panasonic rozszerza ofertę kamer dozorowych 360 stopni

Jakub Kornacki
Panasonic rozszerza ofertę kamer dozorowych 360 stopni

W ofercie firmy Panasonic pojawiły się nowe modele kamer dozorowych 360 stopni. Urządzenia rejestrują wysokiej jakości materiał o rozdzielczości 5 i 9 MP.

0

Nowe kamery są kompatybilne z platformą Panasonic i-PRO Extreme, korzystają z najnowocześniejszej kompresji H.265 i technologii Smart Coding. Dzięki temu ograniczają obciążenie sieci, oferując najwyższą jakość obrazu w plikach o znacznie mniejszym rozmiarze. Są idealne dla placówek handlowych, banków, wykorzystania w monitoringu miejskim i branży logistycznej. Jednocześnie w ramach nowej serii Panasonic opracował model do montażu w pojazdach, przeznaczony do zastosowania np. w pociągach i autobusach.

Panasonic - kamera 360 (2)

Kamery monitorują w zakresie 360o. Producent podkreśla, że urządzenia zapewniają wyraźny obraz z minimalnymi zniekształceniami. W skład najnowszych serii wchodzą kamery do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Wszystkie urządzenia zostały wyposażone w zaawansowane inteligentne funkcje, takie jak mapa ciepła, liczenie ludzi i usuwanie ruchomych obiektów (MOR).

Panasonic - kamera 360 (1)

Nowe modele kamer dzięki rozdzielczości 5 MP i 9 MP oraz technologii Smart Coding pozwalają znacznie zmniejszyć rozmiar rejestrowanych materiałów, wykorzystanie przepustowości i pamięci, dzięki czemu całkowity koszt ich posiadania jest bezkonkurencyjny – mówi Gerard Figols, Product Marketing Manager w Panasonic Security. - Co więcej, tak jak reszta produktów z serii i-PRO Extreme, nowe modele posiadają godne zaufania certyfikaty oraz wysoce niezawodne rozwiązania do wykrywania i analizowania cyberataków połączone z naszą własną wbudowaną technologią kryptografii, co zapewnia urządzeniom wyjątkowo solidne zabezpieczenie - dodaje Gerard Figols.

Kamery do monitoringu znajdziesz tutaj.

Źródło: panasonic, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.