Panasonic z wyróżnieniami Red Dot Awards

Jakub Kornacki
Panasonic z wyróżnieniami Red Dot Awards

1 lipca 2013 roku w niemieckim Essen odbędzie się gala rozdania nagród Red Dot. Firma Panasonic zostanie wyróżniona za ambitne wzornictwo linii śniadaniowej Breakfast Series oraz ciekawą wizualnie, energooszczędną żarówkę LED Modern Classic.

0

W skład linii śniadaniowej Panasonic Breakfast Series wchodzi czajnik, toster oraz ekspres do kawy. Zarówno seria śniadaniowa jaki i energooszczędna żarówka o mocy 40 W zrobiły wrażenie na jury konkursu Red Dot Awards, w skład którego wchodzi aż 37 osób. Do tego międzynarodowego, prestiżowego konkursu zgłoszono 4662 przykładów udanych wzorów przemysłowych.

Podczas oceny serii Breakfast Series jury zwróciło szczególną uwagę na nowoczesne, estetyczne linie produktów wchodzących w zestaw do przyrządzania śniadań. Wszystkie urządzenia wkomponują się w kuchnię zaprojektowaną zarówno w nowatorskim, jak i klasycznym stylu. Sędziowie zauważyli wykorzystanie wysokiej jakości materiałów produkcyjnych.

Philips

Żarówka LED Modern Classic zyskała uznanie za wykorzystanie technologii Centre-Mount Technology (CMT). Innowacyjne rozwiązanie rozprasza światło w wielu kierunkach. Deklarowana trwałość żarówki wynosi 40 000 godzin. Można ją stosować w konwencjonalnych oprawach, dzięki czemu w prosty sposób można przejść na energooszczędne oświetlenie.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.