Parrot Zik Sport - słuchawki dla aktywnych

Marek Cekaw
Parrot Zik Sport - słuchawki dla aktywnych

Firma Parrot ma w swej ofercie kilka różnych modeli słuchawek, a teraz wprowadza kolejny produkt o nazwie Zik Sport. Tym razem słuchawki są bardzo lekką konstrukcją przeznaczoną dla ludzi aktywnych.

0

Zik Sport, to produkt dysponujący bardzo zaawansowaną technologią redukcji szumów, która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk w dosłownie każdych warunkach. Wykorzystano tu rozwiązanie zapożyczone z modelu Zik 2.0, instalując aż osiem mikrofonów. Sześć z nich pełni rolę wspomnianego systemu redukcji szumów, natomiast dwa pozostałe służą do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Jak na słuchawki dla osób aktywnych przystało, Zik Sport dysponuje także elementami obecnymi w sprzęcie projektowanym do fitnessu, a więc mamy tutaj pulsometr, jak również krokomierz. A do tego dochodzi bardzo pojemna bateria, która zapewnia około 5 godzin nieprzerwanej pracy. Całkiem imponujący wynik zważywszy na rozmiary tego produktu, który waży zaledwie 75 gram.

Słuchawki wyposażono dodatkowo w aplikację na smartfony, za pomocą której nie tylko ustawimy poziom systemu redukcji szumów oraz efektów dźwiękowych, ale również będziemy monitorować puls, prędkość przemieszczania się oraz ilość wykonanych kroków.

Nie wybierajcie się jeszcze do sklepów, gdyż Parrot Zik Sport nie ma jeszcze w sprzedaży. Producent nie ujawnił na razie daty premiery słuchawek oraz jej ceny.

parrot-zik-sport1

Źródło: Engadget.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.