Peachtree Audio DeepBlue SKY: wyrafinowany głośnik bezprzewodowy

Jakub Kornacki
Peachtree Audio DeepBlue SKY: wyrafinowany głośnik bezprzewodowy

Peachtree Audio DeepBlue SKY jest pierwszym głośnikiem bezprzewodowym w ofercie producenta. Kompaktowych rozmiarów urządzenie jest w stanie odtwarzać dźwięk stereo hi-fi.

0

Peachtree Audio DeepBlue SKY oferuje szeroką funkcjonalność. Najważniejszą z nich jest kompatybilność z bezprzewodowym ekosystemem SKY. Rozwiązanie to umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku w różnych pokojach (system multiroom). Oprócz tego system oferuje możliwość stworzenia sieci bezprzewodowej, dzięki której ulubione utwory mogą być strumieniowane bezpośrednio z telefonu.81-dq3hYHXL._SL1200_

Peachtree Audio DeepBlue SK został wyposażony w specjalnie opracowany wzmacniacz o mocy 440 W. To 5-krotnie wyższa moc niż w domowych głośnikach bezprzewodowych obecnie dostępnych na rynku. Wzmacniacz ten wykorzystuje aż pięć przetworników. W centralnej części projektanci umieścili 165-milimetrową jednostkę niskotonową.

db2-top-lights_2

Oprócz tego w głośniku umieszczono dwie pary przetworników średnio- i wysokotonowych. Pierwsze to 76-milimetrowe konstrukcje, które zapewniają przestrzenne, naturalne brzmienie. Całości dopełniają 25-milimetrowe kopułki wysokotonowe, które wraz z pozostałymi jednostkami gwarantują mocny, zrównoważony dźwięk, wypełniający cały pokój.

db3-back-737x384

Peachtree Audio DeepBlue SKY prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie. Nowy głośnik bezprzewodowy może współpracować ze smartfonami z systemem Android i iOS, a także komputerami Mac i PC oraz iPodem touch. Urządzenie wyceniono na 1999 zł.

Głośniki bezprzewodowe znajdziesz tutaj.

Źródło: Peachtree, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.