Peachtree Audio nova300: porządny wzmacniacz zintegrowany

Jakub Kornacki
Peachtree Audio nova300: porządny wzmacniacz zintegrowany

Peachtree Audio nova300 to wysokiej jakości wzmacniacz zintegrowany, który został przystosowany do współpracy z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. 

0

Peachtree Audio nova300 obsługuje praktycznie każde źródło dźwięku z jakiego korzysta współczesny Kowalski. Model oferuje bowiem możliwość odtwarzania dźwięku od analogowego z płyt winylowych po strumieniowanie audio z chmury. Sercem wysokiej jakości brzmienia jest zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy ES9018K2M Sabre32 Reference. To właśnie dzięki niemu urządzenie jest w stanie obsługiwać szeroką gamę wejść.Nova Piano Black 3qtr

Peachtree Audio nova300 wyposażono w amplifikację ICEPower najnowszej generacji, dzięki której istnieje możliwość osiągnięcia imponującej mocy 300 W przy obciążeniu 8 Ω i aż 450 W przy 4 Ω. Z tylnej strony wzmacniacza zintegrowanego zastosowano asynchroniczny port USB, dzięki któremu istnieje możliwość podłączenia urządzeń ze złączem Apple Lightning.

Nova Gloss Ebony Environment-3

Z myślą o prawdziwych melomanach inżynierowie zastosowali wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy. Obsługuje on wkładki MM i wyróżnia się specjalnie zaprojektowaną konstrukcją. Moduł ten eliminuje konieczność korzystania z przedwzmacniacza zewnętrznego. 

Źródło: Peachtree Audio, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.