Perbeat PBS29: funkcjonalny głośnik z radiem

Marek Cekaw
Perbeat PBS29: funkcjonalny głośnik z radiem

Gdy najdzie nas ochota, by posłuchać muzyki ze smartfona w gronie przyjaciół, przyda się nam wówczas Perbeat PBS29. Ten przenośny głośnik nie tylko odtworzy nam muzykę z urządzenia przenośnego, ale pozwoli też posłuchać radia.

0

Gdy w gorący, letni dzień, spotkamy się z grupą przyjaciół, by się nieco zrelaksować, przyda się muzyka. Oczywiście można ją puszczać ze smartfona, ale jakość nie będzie zbyt dobra. Dlatego lepiej skorzystać z przenośnego głośnika, takiego jak Perbeat PBS29.

Perbeat1

To dość sporych rozmiarów przenośny głośnik dla aktywnych, wyposażony w technologię Bluetooth. W długiej na 30 cm tubie umieszczono dwa głośniki sprzężone z subwooferem w formacie 2.1, które zapewniają czysty, bogaty w detale dźwięk. Głośnik oprócz współpracy ze smartfonami ma również port AUX, pozwalający podpiąć inne źródło dźwięku oraz czytnik kart microSD, z których również można odtwarzać utwory ulubionych artystów. Jeśli natomiast znudzi się nam nasza muzyka, możemy włączyć tuner FM i posłuchać radia.

Perbeat2

Głośnik nie ma wprawdzie mikrofonu, więc za zestaw głośnomówiący nie będzie w stanie robić. Zasila go natomiast 1800 mAh bateria, która powinna wystarczyć na kilka godzin ciągłego słuchania

Perbeat PBS29 dostaniemy w internetowych sklepach w cenie około 90 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.