PetSafe Zoom: laserowa zabawka dla kota

Marek Cekaw
PetSafe Zoom: laserowa zabawka dla kota

Opieka nad domowymi zwierzętami wymaga poświęcania wiele im wiele uwagi, zarówno na karmienie oraz zabawę. Nie każdy ma jednak na to wystarczająco dużo czasu, więc może wyręczyć się technologią. Taką jak produkt o nazwie PetSafe Zoom, który zabawi naszego kota.

0

Urządzenie przypominające kształtem gruszkę, jest laserową zabawką przeznaczoną dla kotów, która może równocześnie zabawiać kilka zwierzaków, zmuszając je do ruchu. W górnej jej części, obracanej o 360 stopni, znajdują się bowiem dwa wskaźniki laserowe, przemieszczające się w losowy sposób i wyświetlające na podłodze kropkę, za którą koty będą podążać.

PetSafe Zoom1

Producent zastosował tutaj bardzo słabe lasery o mocy zaledwie 5 mW, które są całkowicie bezpiecznie dla zwierząt, a więc nie musimy się obawiać tego, że uszkodzą im wzrok. Samo urządzenie jest także bardzo ciche, zaś trzy baterie AA sprawiają, że można je ustawić w dowolnym miejscu domu. Dodatkowym atutem jest automatyczny wyłącznik, który kończy zabawę po 15 minutach, zapobiegając nadmiernemu zmęczeniu zwierzaków.

PetSafe Zoom2

PetSafe Zoom dostępny jest w cenie 29,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.