Phiaton BT 100 NC: bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów

Marek Cekaw
Phiaton BT 100 NC: bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów

Osoby, które słuchają muzyki w zatłoczonych miejscach oraz podczas uprawiania aktywności fizycznej powinny wybierać modele bezprzewodowe, gdyż brak plączących się kabli zapewnia większą swobodę. Tego typu słuchawki oferuje m.in. firma Phaton, która wprowadziła do sprzedaży najnowszy model BT 100 NC.

0

Są to słuchawki zaprojektowane przede wszystkim dla użytkowników, którzy chcieliby słuchać ulubionych wykonawców podczas wykonywania ćwiczeń fizycznych. BT 100 NC nie ogranicza się jednak tylko do tej jednej funkcji, oferując znacznie więcej możliwości.

Produkt został wyposażony w technologię Bluetooth 4.0 zapewniającą łączność ze smartfonami i możliwość bezprzewodowej transmisji muzyki znajdującej się w ich pamięci. Natomiast o łatwość parowania z urządzeniami przenośnymi dba chip NFC. Istotne jest to, że do słuchawek możemy podłączyć równocześnie dwa urządzenia przenośne.

Słuchawki mają 13,5 mm przetworniki, których pasmo przenoszenia zawiera się w przedziale od 10 Hz do 27 kH, impedancja wynosi 24 Ohm, zaś czułość 100 db/mW.

Produkt ma technologię redukcji szumów, która świetnie sprawdza się podczas prowadzenia rozmów. Oczywiście dla oszczędzania baterii można ją wyłączyć, wówczas BT 100 NC będzie funkcjonować nawet przez 12 godzin (7,5 godziny z trybem redukcji szumów), co plasuje je na szczycie tego typu produktów, pod względem długości pracy. Ciekawostką jest także system wibracji, który informuje użytkownika otrzymanych wiadomościach, co może być przydatne gdy akurat czekamy na ważny email lub SMS'a.

Jak przystało na słuchawki sportowe, obudowa BT 100 NC spełnia standard IPX4, zapewniając odporność na wodę i pot. Produkt dostępny jest w wersji białej lub czarnej i kosztuje 119 dolarów.

Phiaton BT 1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.