Philips 3.1 - wieża z podstawką dokującą

Damian Jaroszewski
Philips 3.1 - wieża z podstawką dokującą

Philips 3.1 to nowa mini wieża z podstawką dokującą od holenderskiej firmy. Urządzenie wyróżnia się minimalistycznym, ale eleganckim designem. Producent zapewnia także, że dostarczy rozłożony, realistyczny i kryształowo czysty dźwięk.

0

Urządzenie współpracuje ze wszystkimi, przenośnymi sprzętami firmy Apple - od iPodów Nano, przez iPody Touch i iPhone'y i na iPadach kończąc. Wieża jest wyposażona w zintegrowany subwoofer. Jej całkowita moc wyjściowa to aż 200 W, co w zupełności powinno wystarczyć w mieszkaniu lub niewielkim domu jednorodzinnym.
W Philips 3.1 zastosowano technologię Living Sound, która powinna gwarantować przestrzenne rozmieszczenie dźwięku o niezwykłej głębi. O wysoką jakość ma także zadbać w pełni cyfrowa technologia przetwarzania dźwięku (PureDigital).
Podstawka dokująca pozwala na bezpośrednie podłączenie urządzenia iPod, iPhone lub iPad przy jednoczesnym doładowaniu akumulatora podczas słuchania muzyki. Poza tym pozwala na odtwarzanie radia FM (pamięci 20 stacji) oraz, dzięki złączom USB i jack 3.5mm, podłączanie innych gadżetów.
Philips 3.1 waży 14,5 kg i ma wymiary 422 x 1130 x 398 mm (szer. x wys. x gł.). Producent na razie nie zdradził ceny nowego urządzenia.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.