Philips AC1214/10: oczyszczacz powietrza z trybem monitorowania nocą

Jakub Kornacki
Philips AC1214/10: oczyszczacz powietrza z trybem monitorowania nocą

Oczyszczacz Philips AC1214/10 został przystosowany do eliminowania najdrobniejszych zanieczyszczeń krążących w domowym powietrzu. Urządzenie wyposażono w szereg inteligentnych czujników, a także dedykowany sypialniom, tryb monitorowania nocą.

0

W domu każdego z nas roi się od niewidocznych w powietrzu zanieczyszczeń oraz alergenów. Wiele z nich jest bardzo uciążliwych, szczególnie dla osób starszych oraz alergików. Wszechobecne zanieczyszczenia smogowe, który w prosty sposób dostają się do wnętrza mieszkania, negatywnie wpływają na nasz układ oddechowy.AC1215 (5) (small)

Philips AC1214/10 został przystosowany do eliminowania wszelkich zanieczyszczeń krążących w powietrzu w Twoim domu. W oczyszczaczu zastosowano system wieloetapowej filtracji, który we współpracy z wydajnym filtrem NanoProtect HEPA, jest w stanie wyeliminować z powietrza drobne cząsteczki smogu (PM10, PM2,5), alergeny, szkodliwe gazy, bakterie i wirusy. Producent podkreśla, że nowe urządzenie jest w stanie usunąć do 99,97% cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrona.AC1214 (3) (small)

W nowym oczyszczacz zastosowano inteligentny czujnik jakości powietrza AeraSense. Jego zadanie polega przede wszystkim na wykrywaniu zanieczyszczeń w powietrzu, a następnie doborze optymalnej prędkości pracy oczyszczacza. Kolorowy wskaźnik powietrza na oczyszczaczu informuje o aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu.

AC1214 (2) (small)

W Philips AC1214/10 zastosowano bardzo ciekawy, a jednocześnie funkcjonalny i przydatny tryb monitorowania jakości powietrza nocą. Cicha praca urządzenia w żadnym wypadku nie będzie przeszkadzała podczas snu. Automatyczny tryb snu zadba o odpowiednią jakość powietrza nocą.

Oczyszczacz powietrza Philips AC1214/10 wyceniono na 1138 zł.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.