Philips AC3259/10: oczyszczacz powietrza połączony z aplikacją

Jakub Kornacki
Philips AC3259/10: oczyszczacz powietrza połączony z aplikacją

Popularność oczyszczaczy powietrza stale rośnie. Philips AC3259/10 wyposażono w szereg najnowocześniejszych technologii, a pracą całego urządzenia można zarządzać w każdej chwili z dowolnego miejsca.

0

Philips AC3259/10 jest inteligentnym urządzeniem, które automatycznie monitoruje powietrze, informuje o jego jakości i samodzielnie podejmuje działania związane z jego oczyszczeniem. Urządzenie wykorzystuje specjalnie zaprojektowany tryb antyalergenowy, dzięki któremu produkt jest w stanie wykryć nawet najmniejszą cząsteczkę zanieczyszczającą powietrze. Sercem Philips AC3259/10 jest zastosowana technologia VitaShield IPS o aerodynamicznej konstrukcji, która współdziała z bardzo grubym filtrem NanoProtect. Dostarcza ona nawet 393 mczystego powietrza w ciągu godziny.AC3259 (2) (small)

W Philips AC3259/10 zastosowano również technologię AeraSense, której działanie opiera się na automatycznej pracy kilku czujników. Ich zadaniem jest wykrywanie drobinek zanieczyszczeń, które mogą być nawet mniejsze od pyłów PM2.5. Zebrane dane dotyczące jakości powietrza następnie są przez system przetwarzane, a oczyszczacz samodzielnie może dostosować jakość odświeżania powietrza do panujących warunków.AC3259_10-RTP-global-001

Do dyspozycji użytkownika przeznaczono 3 tryby ustawień automatycznych (tryb ogólny, bardzo czuły tryb antyalergenowy oraz bardzo silny tryb antybakteryjny i antywirusowy) oraz 15 ustawień ręcznych. Philips AC3259/10 nawiązuje współpracę z dedykowaną aplikacją mobilną Air Matters, dzięki której użytkownicy mają możliwość zdalnego monitorowania jakości powietrza oraz zarządzania pracą oczyszczacza.

Oczyszczacz powietrza Philips AC3259/10 jest dostępny w sprzedaży, a jego ceny rozpoczynają się od 2799 zł.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.