Philips AC5659/10: oczyszczacz do dużych pomieszczeń

Jakub Kornacki
Philips AC5659/10: oczyszczacz do dużych pomieszczeń

Oczyszczacz powietrza Philips AC5659/10 został wyposażony w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, dzięki którym bardzo dobrze sprawdzi się w skutecznym oczyszczaniu powietrza w pomieszczeniach o dużej przestrzeni.

0

Philips AC5659/10 wyróżnia się aerodynamiczną konstrukcją, wewnątrz której producent umieścił dwa wentylatory oraz sześc filtrów, które mają zapewnić skuteczne oczyszczenie powietrza ze wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, roztoczy, bakterii i alergenów. Konstrukcja urządzenia ma podwójny wlot, który wzmacnia strumień powietrza. Współczynnik dostarczania czystego powietrza CADR wynosi 500 m3/h. 

AC5659_10-RTP-global-001

Philips AC5659/10 to oczyszczacz, który sprawdzi się w dużych pomieszczeniach, których metraż sięga nawet 130m2Zastosowany w oczyszczaczu system podwójnej, wieloetapowej filtracji skuteczne usuwa do 99,97% niewidocznych dla oka zanieczyszczeń.

AC5659 (2) (small)

Dwa wbudowane filtry wstępne, a także dwa filtry NanoProtect HEPA skutecznie eliminują wszelkiego rodzaju cząsteczki, z kolei dwa filtry z aktywnym węglem zostały przystosowane do ograniczania ilości gazów w powietrzu. Jednocześnie usuwają one nieprzyjemne zapachy.

AC5659 (6) (small)

Philips AC5659/10 wyposażono w unikalną technologię AeraSense. Jej działanie polega na samodzielnym i automatycznym monitorowaniu jakości powietrza. Rozwiązanie to informuje o jakości powietrza, a następnie podejmuje odpowiednie działania, np. uruchamia proces oczyszczania w chwili wykrycia zanieczyszczeń w powietrzu.

Oczyszczacze powietrza znajdziesz tutaj.

źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.