Philips BHB871/00: lokówka Sublime Ends

Jakub Kornacki
Philips BHB871/00: lokówka Sublime Ends

Lokówka Philips BHB871/00 jest urządzeniem wyposażonym w technologię Sublime Ends, której głównym zadaniem jest ochrona delikatnych końcówek podczas stylizacji włosów.

0

Zastosowana przez producenta technologia SplitStop stanowi połączenie zoptymalizowanej stylizacji z wykorzystaniem temperatury oraz jak najmniejszego poziomu tarcia. Dzięki temu włosy mogą pozostać zdrowe i gładkie. Przez cały cykl pracy temperatura ma dokładnie taką samą wartość. Wałek jest równomiernie nagrzany. Warto zwrócić uwagę, że został on pokryty powłoką ceramiczną, która ogranicza ciągnięcie pasm włosów. Dodatkowo ta powłoka ceramiczna została wzbogacona keratyną, czyli podstawowym składnikiem włosów - to dodatkowa pielęgnacja.BHB868_00-RTP-global-001

Zastosowanie dłuższego wałka może okazać się bardzo przydatnym rozwiązaniem dla kobiet, które mają długie włosy. Do dyspozycji użytkowniczek przeznaczono wysoką temperaturę, która sięga nawet 210oC. Urządzenie bardzo szybko się nagrzewa i jest gotowe do użycia kilka chwil po uruchomieniu.

BHB868_00-U3P-global-001

Na wyposażeniu zestawu znajdziemy dodatkową podstawkę, na której spokojnie można położyć rozgrzaną lokówkę. Funkcja blokowania zapobiega przypadkowemu włączaniu oraz wyłączaniu urządzenia. Obrotowe połączenie przewodu sieciowego eliminuje plątanie się kabla. Automatyczne wyłączanie zapewnia bezpieczeństwo.

Lokówka Philips BHB871/00 została wyceniona na 179 zł.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.