Philips GC350/40: ręczna parownica do ubrań

Jakub Kornacki
Philips GC350/40: ręczna parownica do ubrań

Ręczna parownica do ubrań (inaczej steamer) to urządzenie, które w prosty, błyskawiczny, a przede wszystkim skuteczny sposób usuwa wszelkiego rodzaju zagniecenia z ubrań, a dodatkowo odświeża je i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Nowoczesny produkt jest w stanie zastąpić tradycyjne żelazko. Zasadniczą różnicą pomiędzy streamerem, a żelazkiem jest to, że w przypadku korzystania z ręcznej parownicy do ubrań nie wymaga się rozstawiania deski do prasowania.

0

Philips GC350/40 to kompaktowych rozmiarów urządzenie, wewnątrz którego znajduje się grzałka stale wytwarzająca gorącą parę oraz pompka elektryczna, która zapewnia ciągły jej strumień. Opatentowana przez producenta technologia SmartFlow odpowiada za podgrzanie płyty parowej streamera do odpowiedniej temperatury, która będzie bezpieczna dla każdego rodzaju tkaniny.

GC350_40-_FP-global-001

Ręczna parownica do ubrań Philips GC350/40 to urządzenie, dzięki któremu ubrania można wyprasować zarówno rozłożone w poziomie, rzucone luzem na fotelu czy też wiszące w pionie na wieszaku. Użytkownicy nie muszą martwić się o ciągły strumień pary, niezależnie od pozycji, w której znajduje się streamer. Warto podkreślić, że korzystanie z urządzenia w pionie, gdy ubrania znajdują się na wieszaku, pozwala na szybsze pozbycie się wszelkiego rodzaju zagnieceń i odświeżenie ubrań.

GC350_40-A2P-global-001

 Philips GC350/40 ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu dobrze leży w dłoni. Urządzeniem łatwo manewrować w dowolnej pozycji. Komfort użytkowania dodatkowo zwiększa jego niewielka waga. Kompaktowych rozmiarów parownica do ubrań to produkt, który z łatwością można zabrać w podróż.

Philips GC350/40 to urządzenie wielofunkcyjne. Streamer nie tylko usuwa zagniecenia, ale również odświeża ubrania, np. grubsze marynarki czy płaszcze, których przecież nie pierze się po każdorazowym użyciu. Ręczną parownicą do ubrań można także odświeżyć poduszki dekoracyjne, zasłony, firanki czy nawet tapicerkę. Na wyposażeniu zestawu znajduje się specjalna nasadka ze szczotką, która wnika w głąb włókien tkanin, dzięki czemu umożliwia lepsze wnikanie pary wodnej oraz odświeżanie.

GC350_40-RTP-global-001

Philips GC350/40 to nowoczesny produkt, który z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu. W porównaniu do standardowego żelazka elektrycznego pozwala usuwać zagniecenia szybciej, prościej i skuteczniej. Warto podkreślić, że gorąca para wodna nie tylko usuwa zagniecenia i nieprzyjemne zapachy, ale przede wszystkim eliminuje bakterie, roztocza, alergeny i grzyby.

Parownicę do ubrań Philips GC350/40 znajdziesz tutaj.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.