Philips GC527/20: stojąca parownica do ubrań

Jakub Kornacki
Philips GC527/20: stojąca parownica do ubrań

Dzięki Philips GC527/20 proces prasowania stanie się o wiele prostszy i szybszy. Stojąca parownica do ubrań w łatwy, a przede wszystkim skuteczny i błyskawiczny sposób usunie zagniecenia z Twoich ubrań.

0

Najnowsza parownica do ubrań Philips GC527/20 charakteryzuje się bardzo dużym wyrzutem pary, który wynosi 32 g/min. Solidny wyrzut pary sprawia, że wszelkiego rodzaju zagniecenia są błyskawicznie usuwane. Całkowita moc urządzenia wynosi 1600 W. Duży zbiornik o pojemności 1,6 litra sprawia, że nie trzeba go często uzupełniać. 

GC527_20-RTP-global-001

W Philips GC527/20 zastosowano powiększoną o 25% płytę parową w porównaniu do poprzednich modeli parownic z rodziny EasyTouch. Użytkownik może ustawić preferowany poziom ustawienia pary w celu uzyskania optymalnych rezultatów na różnych rodzajach tkanin.GC527_20-D4P-global-001

Stojak najnowszej parownicy jest regulowany. W każdej chwili można można go złożyć, dzięki czemu łatwo go przechowywać i nie zajmuje wiele miejsca. Specjalny wieszak na ubrania umożliwia łatwe przechowywanie niektórych ubrań, np. koszul, sukienek czy spodni.GC527_20-D1P-global-001

Na wyposażeniu zestawu znajdziemy rękawicę ochronną, którą można wykorzystać podczas użytkowania steamera. Producent zastosował w urządzeniu specjalną funkcję Easy De-Calc, która zapewnia dłuższy czas eksploatacji produktu. Producent podkreśla, że podczas korzystania z najnowszej parownicy tkaniny nie są w żadnym stopniu narażone na jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

Parownicę Philips GC527/20 znajdziesz tutaj.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.