Philips GC552/40: stojący steamer

Jakub Kornacki
Philips GC552/40: stojący steamer

Philips GC552/40 stworzony został w celu szybkiego usuwania zagnieceń oraz odświeżania tkanin. Stojąca parownica do ubrań z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym domu.

0

Popularność parownic do ubrań stale wzrasta. Być może spowodowane jest to tym, że tego typu urządzenie pozwala w prostszy, skuteczniejszy, a przede wszystkim szybszy i bezpieczniejszy sposób pozbyć się wszelkiego rodzaju zagnieceń z ubrań. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono trzy różne poziomy wyrzutu pary, które zostały przeznaczone dla różnych typów tkanin.

nt1

Philips GC552/40 wyposażono w specjalny wieszak, na którym można powiesić ubrania, a następnie odświeżyć je i usunąć wszelkie zagniecenia. To rozwiązanie sprawia, że praca z urządzeniem staje się komfortowa. Producent podkreśla, że steamer jest całkowicie bezpieczny dla wszystkich typów tkanin.

nt

W swoim działaniu Philips GC552/40 wykorzystuje innowacyjną technologię FlexHead. Dzięki niej para jest w stanie dotrzeć do dolnych części ubrań. W tym celu użytkownik nie musi pochylać się ani klękać. Ruchoma głowica płyty parowej zapewnia maksymalny kontakt z tkaniną. W ten sposób można z łatwością pozbyć się zagnieceń.

nt2

W Philips GC552/40 zastosowano ciekawą funkcję usuwania kamienia EasyRinse. Wykorzystanie jej zgodnie z założeniami producenta pozwoli wydłużyć żywotność urządzenia. Całkowita moc nowej parownicy do ubrań wynosi 1800 W. Steamer nie zajmuje wiele miejsca i łatwo schować go do np. szafy.

Parownicę do ubrań Philips GC552/40 znajdziesz tutaj.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.