Philips HR1922/20: gęstość soku pod kontrolą

Jakub Kornacki
Philips HR1922/20: gęstość soku pod kontrolą

Philips HR1922/20 to rewolucyjna sokowirówka, która właśnie pojawiła się w ofercie producenta. Dzięki technologii FiberBoost użytkownicy zyskują bardzo przydatną możliwość kontrolowania konsystencji przygotowywanych soków.

0

Philips HR1922/20 to inteligentna sokowirówka, która wyróżnia się na tle konkurencyjnych urządzeń tego typu. To wszystko za sprawą technologii FiberBoost, dzięki której użytkownik może sporządzić dokładnie taką gęstość soku, na jaką ma aktualnie ochotę. Wszystko za sprawą jednego przycisku. Do wyboru jest orzeźwiający, klarowny sok, a także bardziej kremowy, którego zawartość miąższu jest nawet o 50% większa.

HR1922_20-RTP-global-001

Możliwość wyboru klarowności soku jest możliwa dzięki inteligentnemu połączeniu sterowania prędkościami pracy urządzenia z wyjątkową konstrukcją sitka. To przede wszystkim dzięki niej można uzyskać większą bądź mniejszą ilość miąższu w soku. Zaokrąglony kształt sokowirówki sprawia, że wyciśnięty sok spływa bezpośrednio do pojemnika, a resztki nie pozostają w zakamarkach. Blokada kapania zapewnia pozostawienie w czystości blatu kuchennego.

HR1922_20-_FP-global-001

Philips HR1922/20 wyróżnia się komfortem użytkowania. Szeroki otwór na produkty o średnicy 80 mm eliminuje potrzebę krojenia niektórych owoców czy warzyw. Producent opatentował ciekawą funkcję czyszczenia wstępnego, dzięki której wszystkie pozostałości z wnętrza urządzenia pozostaną wyeliminowane. Wydajny silnik o mocy 1200 W pracuje cicho i nie przeszkadza domownikom w oglądaniu telewizji czy nawet podczas snu.

Sokowirówkę Philips HR1922/20 wyceniono na 685 zł.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.