Philips Hue Calla: inteligentne żarówki ogrodowe

Marek Cekaw
Philips Hue Calla: inteligentne żarówki ogrodowe

Firma Philips wzbogaca swą ofertę inteligentnych żarówek o zupełnie nowy model. Produkt nazywa się Philips Hue Calla i przeznaczony jest do instalacji w ogrodzie, na patio lub na podjeździe.

0

Inteligentne żarówki pojawiły się w naszych domach kilka lat temu i choć nadal nie są powszechnie spotykanym elementem systemów oświetlenia, to z miesiąca na miesiąc zdobywają coraz większą popularność. Ich producenci ze swej strony starają się dodatkowo wzbogacać ofertę, wprowadzając do sprzedaży zupełnie nowe modele.

Philips Hue Calla to kolejny produkt z kategorii inteligentnego oświetlenia, który jednak nie jest przeznaczony do montażu wewnątrz, lecz na zewnątrz domu. Jest to sprzęt zaprojektowany do rozjaśnienia przestrzeni wokół naszej posiadłości, np. ścieżek w ogrodzie, podjazdu itp.

Philips Hue Calla1

Żarówki instalowane są w specjalnych modułach o cylindrycznych kształtach, które bardzo łatwo możemy zainstalować w podłożu. Są one niewielkie, a minimalistyczny wygląd sprawia, że wtapiają się w wystrój ogrodu. Zainstalowano w nich inteligentne żarówki LED, wyświetlające 16 mln kolorów oraz moduły bezprzewodowej łączności, umożliwiające zdalną kontrolę nad ich pracą. Przy pomocy dedykowanej aplikacji, użytkownik może programować jasność, kolory oraz czas włączenia. Można też dostosowywać temperaturę barwy światła do pór roku oraz tworzyć dynamiczne sceny na różne okazje.

Philips Hue Calla2

Philips Hue Calla współpracuje rzecz jasna z cyfrowymi asystentami Alexą, Google Assistant oraz systemem Apple HomeKit, więc możliwe jest także kontrolowanie żarówek przy pomocy komend głosowych.

Philips Hue Calla3

Produkt oferowany jest w cenie 130 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.