Philips Lumea BRI956/00: skuteczna depilacja laserowa

Jakub Kornacki
Philips Lumea BRI956/00: skuteczna depilacja laserowa

Depilator laserowy Philips Lumea BRI956/00 pomoże skutecznie wyeliminować zbędne owłosienie. Urządzenie zapewnia długotrwały efekt w przystępnej cenie.

0

Swoje działanie najnowszy depilator laserowy opiera na technologii światła impulsowego Intense Pulsed Light (IPL). Rozwiązanie to polega na oddziaływaniu delikatnych impulsów świetlnych na cebulki włosów. Producent podkreśla, że przestają one odrastać już po kilku zabiegach. Urządzenie jest bezpieczne w stosowaniu. Produkt został przeznaczony do różnego typu skóry i rodzaju owłosienia.ew1

Na wyposażeniu zestawu znajduje się kilka różnych nasadek, które zostały przeznaczone do wykorzystania na poszczególnych partiach ciała. Philips Lumea BRI956/00 oferuje 5 ustawień energii oraz ułatwia wybór właściwego ustawienia dzięki czujnikowi SmartSkin.

ew2

Philips Lumea BRI956/00 zapewnia wysoki komfort użytkowania. Urządzenie może pracować jako produkt podłączony do zasilania sieciowego lub bezprzewodowo za pomocą zasilania akumulatorowego. W produkcie nie zastosowano ani jednego elementu, którego konieczna byłaby konserwacja.

Depilator laserowy Philips Lumea BRI956/00 jest dostępny w sprzedaży w cenie 2459 zł.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.