Philips Norelco S8880/88: zestaw do golenia i mycia zębów

Marek Cekaw
Philips Norelco S8880/88: zestaw do golenia i mycia zębów

Philips przygotował ciekawy zestaw podróżny, który umożliwi dbanie o zarost oraz higienę jamy ustnej, podczas pobytu poza domem. Norelco S8880/88 składa się bowiem z nowoczesnej golarki elektrycznej oraz sonicznej szczoteczki do zębów.

0

Podczas różnego rodzaju podróży, także musimy dbać o higienę osobistą, więc zabieramy ze sobą odpowiednie akcesoria, które np. ,pozwolą nam się ogolić oraz wymyć zęby. Firma Philips postanowiła wyciągnąć do takich osób pomocną dłoń i przygotowała im zestaw, który z pewnością będzie niezwykle przydatny poza domem.

Pakiet nazywa się Norelco S8880/88 i składa się z elektrycznej szczoteczki do golenia, specjalnej szczotki umożliwiającej zadbanie dokładne czyszczenie twarzy, a także sonicznej szczoteczki do zębów.

Norelco S8880 1

Golarka została wyposażona w elastyczną głowicę ruszającą się w 8-różnych kierunkach oraz bardzo precyzyjne ostrza, które układają się w odpowiedniej pozycji, znacznie podnosząc komfort golenia. Głowicę z ostrzami można zastąpić trymerem do stylizacji brody oraz specjalną szczotką do mycia twarzy i złuszczania naskórka. Soniczna szczoteczka to model Diamond Sonicare, który oferuje 5 trybów pracy, umożliwiających dopasowanie sprzętu do indywidualnych preferencji.

Norelco S8880 2

Nabywca Philips Norelco S8880/88 dostaje w komplecie specjalną matę do indukcyjnego ładowania golarki i szczoteczki oraz eleganckie etui podróżne, przeznaczone do transportowania wszystkich akcesoriów. Cały zestaw dostępny jest w cenie 749,99 dolarów.

Norelco S8880 3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.