Philips Norelco SW6700/91: elektryczna golarka dla fanów Star Wars

Marek Cekaw
Philips Norelco SW6700/91: elektryczna golarka dla fanów Star Wars

Firma Philips wprowadza na rynek nową golarkę elektryczną dla mężczyzn. Model Norelco SW6700/91 skierowany jest do fanów Gwiezdnych Wojen i wyposażony w funkcję Turbo+, zwiększającą prędkość golenia.

0

Zbliżająca się premiera kolejnej części filmu z serii Gwiezdne Wojny sprawiła, że na rynku pojawia się coraz więcej sprzętu AGD nawiązującego do popularnej marki. Jednym z najnowszych tego typu produktów, jest elektryczna golarka Philips Norelco SW6700/91.

Produkt skierowany jest do fanów Gwiezdnych Wojen i z wyglądu przypomina myśliwiec używany przez siły rebelii. Nawiązanie do marki zauważymy nie tylko w kształcie samej golarki, ale też jej wykończeniu, które przypominać ma zniszczone nieustannymi walkami poszycie myśliwca.

Jeśli chodzi o specyfikację techniczną produktu, to wyposażono go w trzy głowice V-Track Precision PRO, dysponujące 72 samoostrzącymi się nożykami, dzięki którym sprzęt goli bliżej skóry i unika szarpania włosków. Każda z głowic porusza się w ośmiu kierunkach, co dodatkowo podnosi skuteczność usuwania zarostu, a dzięki funkcji Turbo+, golenie odbywa się znacznie szybciej.

Golarki można używać na sucho lub mokro, a dodatkowo wyposażono ją w trymer, umożliwiający dokładne podgalanie wąsów oraz baków. Sprzęt dysponuje także wbudowanym akumulatorem ze wskaźnikiem naładowania, który według producenta wystarczy na 60 minut golenia. Jego ponowne naładowanie zajmie godzinę. Wystarczy jednak podłączyć maszynkę na 5 minut, by uzyskać energię na jedno golenie.

Philips Norelco SW6700/91 dostępna jest w cenie 115 dolarów.

Philips Norelco 1

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.