Philips S7530/50: idealna golarka dla każdego mężczyzny

Jakub Kornacki
Philips S7530/50: idealna golarka dla każdego mężczyzny

Philips S7530/50 to nowej generacji golarka elektryczna dla mężczyzn, która została zaprojektowana w wyjątkowy sposób. Inżynierowie zadbali o zapewnienie skórze maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa.

0

Philips S7530/50 została wyposażona w specjalnie opracowane pierścienie Comfort, które są pokryte powłoką z mikrogranulkami, których zadanie polega na delikatnym goleniu gładkiej skóry. Dzięki nim golarka bezproblemowo przesuwa się po twarzy, a jednocześnie redukuje podrażnienia i pozostawia bardzo gładką skórę. Specjalnie zaprojektowany system ostrzy dodatkowo chroni skórę, a tym samym bardzo delikatnie przycina włoski. 

S7530_50-RTP-global-001

Głowice tnące bez najmniejszego problemu obracają się w różnych kierunkach i dostosowują się do kształtu twarzy. Zapewnia to wygodne i komfortowe golenie, a jednocześnie możliwość dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Urządzenie zostało zaprojektowane z uszczelnieniem AquaTech, co oznacza, że można go używać zarówno na morko z żelem czy pianką, jak i na sucho. Godzinne ładowanie akumulatora litowo-jonowego zapewni do 50 minut bezprzewodowej pracy.

S7530_50-D4P-global-001

Philips S7530/50 wyposażono w intuicyjny wyświetlacz, który pokazuje najważniejsze informacje, a dodatkowo ułatwia wybór poszczególnych funkcji. W zestawie wraz z golarką znajdziemy nakładany trymer do brody z pięcioma ustawieniami długości, a także szczoteczkę do twarzy, która zapewnia głębokie i delikatne oczyszczanie. Produkt objęty dwuletnim okresem gwarancyjnym można bez obaw umyć pod bieżącą wodą.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.