Philips StyleCare Prestige BHB876/00: automatyczna lokówka dla kobiet

Jakub Kornacki
Philips StyleCare Prestige BHB876/00: automatyczna lokówka dla kobiet

Dzięki lokówce automatycznej Philips StyleCare Prestige BHB876/00 samodzielne tworzenie pięknych loków staje się proste, bardzo szybkie, a co najważniejsze - bezpieczne.

0

Wiele kobiet marzy o oszałamiających lokach. Nie zawsze jest to jednak takie proste, na jakie sikę wydaje. Równomierne zakręcenie loków, szczególnie z tyłu głowy, to zabieg, który sprawia nie lada wyzwanie kobietom. Najnowsza lokówka automatyczna Philips StyleCare Prestige BHB876/00 pozwoli stworzyć odpowiednie loki w domowych warunkach. Urządzenie jest bardzo wygodne i proste w użyciu.BHB876 (8) (small)

Philips StyleCare Prestige BHB876/00 od początku zachwyca swoją konstrukcją. Producent zastosował bowiem wałek o większej powierzchni oraz inteligentne klamry, które służą do przytrzymywania pasm włosów. Szacuje się, że na nowym wałku, który posiada powierzchnię o 13% większą od poprzednich modeli, można nawinąć nawet dwa razy więcej włosów. W ten sposób cała stylizacja przebiega w sposób szybszy, prostszy i wygodniejszy. BHB876 (5) (small)

Philips StyleCare Prestige BHB876/00 zastosowano innowacyjny system nawijania włosów SmartGuard. Dzięki niemu włosy nawijane są dokładnie w taki sposób, w jaki wykonują to profesjonalni fryzjerzy. Każde pasmo nakręcane jest równo i z taką samą temperaturą. Otwarta komora lokówki i innowacyjny sposób nawijania włosów uniemożliwiają ich przypadkowe wplątanie się w urządzenie.

Ceny lokówki automatycznej Philips StyleCare Prestige BHB876/00 rozpoczynają się od 538 zł.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.