Philips Viva Collection HR1888/70: praktyczna wyciskarka do soku

Jakub Kornacki
Philips Viva Collection HR1888/70: praktyczna wyciskarka do soku

Najnowsza wyciskarka Philips Viva Collection HR1888/70 pozwoli Ci w łatwy, a przede wszystkim błyskawiczny sposób przygotować zdrowe soki z warzyw i owoców dla całej rodziny. 

0

Philips Viva Collection HR1888/70 to najlepszy sposób na zmianę swoich nawyków żywieniowych. Porcja świeżego soku z owoców i warzyw dostarczy Twojemu organizmowi odpowiednich składników, witamin i minerałów. Dzięki nim Twój dzień, zarówno jak i samopoczucie - staną się lepsze. Nie zwlekaj i zacznij przygodę z Philips Viva Collection HR1888/70 już dziś.

HR1888 (1)

Philips Viva Collection HR1888/70 pozwalają w bardzo prosty oraz błyskawiczny sposób stworzyć świeży sok. Producent wyposażył urządzenie w szeroki otwór na owoce i warzywa o średnicy 70 mm, dzięki czemu do wnętrza zmieszczą się duże kawałki. Nie trzeba ich kroić na malutkie kawałeczki, co pozwala na oszczędność czasu.HR1888 (4)

Producent podkreśla, że najnowsza wyciskarka jest w stanie wycisnąć nawet do 80% soku z warzyw i owoców, dzięki czemu użytkownicy mogą mieć pewność, że wszelkie witaminy i minerały trafią bezpośrednio do szklanki. Blokada kapania sprawia, że blat dookoła zawsze pozostanie czysty.

HR1888 (2)

Philips Viva Collection HR1888/70 zastosowano technologię QuickClean. Wszystkie elementy można rozkręcić, a następnie umyć bezpiecznie w zmywarce. Urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie. Z łatwością wkomponuje się do każdego rodzaju wykończenia wnętrza kuchennego.

Wyciskarki Philips Viva Collection znajdziesz tutaj.

Źródło: Philips, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.