Pięć nowych amplitunerów Pioneer w przystępnej cenie

Marek Cekaw
Pięć nowych amplitunerów Pioneer w przystępnej cenie

Jeżeli planujecie złożyć w swym mieszkaniu zestaw do kina domowego i zastanawiacie się nad przyzwoitym amplitunerem, warto przyjrzeć się nowej ofercie Pioneera. Firma pod koniec miesiąca wprowadzi do sprzedaży pięć nowych modeli charakteryzujących się dużą funkcjonalnością oraz przystępną ceną.

1

Oferta składa się z takich modeli jak Pioneer VSX-824, VSX-1024, VSX-1124, oraz dwóch nowych modeli z rodziny Pioneer Elite, mianowicie VSX-44 oraz VSX-80. Wszystkie produkty są kompatybilne z platformą Roku i są to również pierwsze amplitunery tej firmy wyposażone w złącza HDMI 2.0 w najnowszej specyfikacji, zapewniające maksymalną przepustowość na poziomie 18 Gbps.

Najwięcej do zaoferowania ma model 7.2-kanałowy Pioneer VSX-80 obsługujący standard 4K. Amplituner przepuszcza przez HDMI sygnał wideo w 4K i 60 klatkach na sekundę, a dodatkowo posiada także upscaler obrazu 4K2K Ultra HD, podbijający rozdzielczość odtwarzanego materiału wideo by można go było oglądać na odbiornikach 4K.

O odpowiednią jakość dźwięku dba technologia ESS SABRE Premier Audio zajmująca się konwersją sygnału cyfrowego do analogowego oraz odtwarzaniem sygnału wielokanałowego. Natomiast obsługa wszystkich funkcji urządzenia może się odbywać nie tylko za pośrednictwem standardowego pilota, lecz także smartfonu lub tabletu z aplikacją iControlAV5.

Sprzęt pojawi się w sklepach jeszcze w tym miesiącu w następujących cenach: 399 USD (VSX-824), 499 USD (VSX-1024), 599 USD (VSX-1124), 500 USD (VSX-44), oraz 700 USD (VSX-80).

Pioneer VSX-824_1

Pioneer VSX-824_2

Źródło: Pioneerelectronics.com

Waszym zdaniem

mi.ol00

Elite to marka Pioneera oferowana w USA. Po co o tym piszecie skoro to nie dotyczy naszego rynku?

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.