Pięć nowych produktów audio od Otone

Marek Cekaw
Pięć nowych produktów audio od Otone

Firma Otone znana z produkcji cyfrowych radioodbiorników oraz głośników przenośnych, wprowadza na rynek aż pięć zupełnie nowych produktów. Wśród których znajdziemy cztery modele bezprzewodowych głośników oraz cyfrowe radio.

0

Pierwszym z nowych produktów jest bezprzewodowy głośnik Blufiniti wyposażony w moduł Bluetooth służący do bezprzewodowej transmisji muzyki, jak również chip NFC upraszczający proces parowania z urządzeniami mobilnymi. Bateria tego urządzenia zapewnia maksymalnie 8 godzin słuchania muzyki, a dźwięki wydobywają się z dwóch średniotonowych przetworników, które jak zapewnia producent, wypełniają pomieszczenie dźwiękiem.
Blufiniti jest już dostępny w cenie 60 funtów, zaś konsument ma do wyboru sześć wersji kolorystycznych, w tym czerwoną, czarną, białą, żółtą, błękitną oraz zieloną.

Kolejnym produktem jest Blufiniti+, nieco bardziej zaawansowana wersja poprzednika, wyposażona w obudowę z anodyzowanego aluminium w kolorze złotym. Ten model również ma Bluetooth oraz NFC, a dodatkowo dysponuje również wejściem AUX pozwalającym podłączyć np. komputer lub telewizor. Jego obudowa jest zgodna ze standardem IPX5 zapewniającym mu odporność na pył i wilgoć.
Blufiniti+ pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku w nieustalonej jeszcze cenie.

blufinitiplus

Trzecim produktem jest głośnik BluWall, wyposażony przetwornik o mocy 5W oraz akumulator zapewniający do 10 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki. Produkt dostępny jest aktualnie w przedsprzedaży i trzeba za niego zapłacić 70 funtów, a do wyboru jest sześć wersji kolorystycznych.

Następny w kolejności jest BluWall+, nieco większy oraz mocniejszy od modelu BluWall - jego moc muzyczna wynosi 8 W, a dodatkowo zainstalowano w nim 10 W subwoofer. Tu również znajdziemy Bluetooth, NFC oraz wejście AUX i w przedsprzedaży można go dostać za 90 funtów.

blufinitiplus2

Oprócz czterech wymienionych głośników w ofercie Otone znajdziemy także cyfrowe radio BluMotion z tunerami DAB/DAB+ oraz FM, wyposażone w ekran LCD wysokiej rozdzielczości prezentujący nazwy stacji oraz utworów. Wbudowano w nim również budzik wyposażony w podwójny alarm, a także baterię zapewniającą maksymalnie 10 godzin działania. Produkt dostępny jest w ofercie przedsprzedażowej, a należy za niego zapłacić 80 funtów.

blumotionblufinitiplus3

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.