Piekarnik do zabudowy Samsung

Jakub Kornacki
Piekarnik do zabudowy Samsung

Najnowszy piekarnik do zabudowy firmy Samsung jest stylowo zaprojektowany. Samsung Built-in Oven (NV70F7) jest przeznaczony dla osób, które oczekują od urządzenia łatwości w obsłudze oraz pomocy w przyrządzaniu potraw.

1

Samsung Built-in Oven(NV70F7)

Najnowszy produkt wyposażono w technologię Twin Convection, dzięki której użytkownik może zaoszczędzić czas oraz energię elektryczną. Komora piekarnika ma ruchomą przegrodę, która pozwala na korzystanie z urządzenia na trzy sposoby:
- ustawienie przegrody na połowie komory, dzięki czemu użycie niewielkiej części piekarnika pozwala zaoszczędzić prąd poprzez szybkie nagrzewanie jednej części piekarnika
- opcja jednorazowego przygotowania dwóch posiłków - przegroda tworzy wtedy dwie komory wewnętrzne, które są ogrzewane różnymi temperaturami; dodatkowo przegroda eliminuje przenikanie się zapachów
- wykorzystanie całej, 70-cio litrowej komory, do przygotowanie ogromnego posiłku, np. wielkanocnego indyka

Samsung Built-in Oven(NV70F7)

Producent wzbogacił urządzenie o dwa ciekawe programy przygotowywania posiłków.
Tryb Pro Roasting umożliwia szybkie obsmażenie mięsaw temperaturze do 220 stopni. Do rozmrażania potraw idealnie nadaje się funkcja Intensive Cooking, która włącza wszystkie grzałki w piekarniku, a następnie dokładnie rozmraża i piecze. Program Fan + Gril umożliwia grillowanie potraw.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

onet_id12300

Polakom się przyda, szczególnie na pieczenie indyka.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.