Piekarniki Candy = duża przyjemność pieczenia

Daniel Laskowski
Piekarniki Candy = duża przyjemność pieczenia

Na rynek wchodzą właśnie piekarniki Candy o dużej pojemności – aż 76 litrów. Dzięki nim wypieki na świąteczny stół czy imprezę rodzinną będzie można przygotować o wiele szybciej.

0

Urodziny, imieniny, rocznica ślubu, święta – jest tyle okazji, kiedy w odwiedziny przyjeżdżają goście. Jeśli posiadamy mały piekarnik to pieczenie smakołyków przed takimi imprezami może być dużym wyzwaniem. Korzystając z nowego piekarnika o powiększonej pojemności nie trzeba spędzać w kuchni całego dnia. Dodatkowo, nasza kuchenna przestrzeń nie zostanie ograniczona, gdyż kosztem bogatego wnętrza nie zostały powiększone wymiary zewnętrzne. Wynoszą one 595x595mm czyli tyle samo, co w przypadku zwykłego piekarnika do zabudowy.

Nowe, pojemne piekarniki Candy to FXH 825 VX oraz FXP 825 VX. Wyposażone są w 2 brytfanny o głębokości 3,5 cm i 2 ruszty. Do dyspozycji jest 10 funkcji, w tym m.in. grill, rozmrażanie, czy specjalny program do pieczenia pizzy. Podczas rodzinnych spotkań, przyda się też funkcja tzw. Keep Warm 60 stopni, dzięki której można utrzymać temperaturę potraw pozwalającą na natychmiastowe podanie. Urządzenia przystosowane są zarówno do zabudowy pod blatem, jak i w słupku. Dwa regulowane pokrętła i nowoczesny wyświetlacz LCD umożliwiają komfortową i wygodną obsługę.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.