Pielęgnacja męskiego zarostu z zestawami Remington

Damian Jaroszewski
Pielęgnacja męskiego zarostu z zestawami Remington

Firma Remington wprowadza do sprzedaży cztery nowe urządzenia do stylizacji zarostu i osobistej pielęgnacji. Wszystkie są już dostępne w polskich sklepach z elektroniką.

0

Pioneer PG6050
To bezprzewodowy zestaw wykonany w technologii Trim Shave, która oferuje dokładne golenie włosów o długości od 0,2 mm. Ma 5 wymiennych końcówek: szeroką końcówkę trymera, precyzyjny trymer dla dokładnego golenia, mini folię golącą, trymer liniowy do ciała, wąski trymer do nosa, uszu oraz brwi. Dodatkowo jest wyposażony w 3 nakładki grzebieniowe do strzyżenia. Sugerowana cena detaliczna tego zestawu to 259 złotych.
Edge PG6030
To według producenta uniwersalny zestaw do pielęgnacji. Składa się ze strzyżarki do włosów, ostrza do wąsów i trymera do brody. Jest wyposażony w 2 nasadki grzebieniowe oraz 4 wymienne głowice trymera z 8 poziomami od 1 do 20 mm. Ostrza, podobnie jak w modelu Pionieer PG6050, są wykonane w technologii Trim Shave i są ułożone pod kątem, co ma dodatkowo zwiększać widoczność i precyzję stylizacji zarostu. Cena zestawu wynosi 189 złotych.
Contour MB4030
Trymer do brody z pofałdowanymi brzegami ostrzy Advanced Ceramic, która blokują włosy między ząbkami i tym samym zapobiegają ich odbijaniu. Urządzenie ma 9 ustawień długości dla dłuższych włosów (1,5 - 18 mm) oraz grzebień do zarostu (0,5 - 5,5 mm). Cena tego modelu to 229 złotych.
Horizon MB4010
Kolejny trymer do brody z ostrzami Advanced Ceramic. Ten model na 6 ustawień długości. Jest zasilany z baterii, a jego ostrza same się oliwią i według producenta nigdy nie wymagają ostrzenia. Za Horizon MB4010 trzeba zapłacić 119 złotych.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.