Pioneer N-70A-K - sieciowy odtwarzacz muzyki

Marek Cekaw
Pioneer N-70A-K - sieciowy odtwarzacz muzyki

Muzyki w domowym zaciszu można słuchać na wiele sposobów, ale jeśli szukamy urządzenia, które pozwoli nam odtwarzać ją z wielu różnych źródeł, wówczas potrzebujemy odtwarzacza sieciowego, takiego jak N-70A-K.

0

Pioneer N-70A-K to funkcjonalny sieciowy odtwarzacz muzyki, który umożliwia odtwarzanie plików audio przesyłanych drogą kablową lub bezprzewodową z naszych pecetów, lub sieciowych dysków. Urządzenie obsługuje również technologię AirPlay oraz ma dostęp do internetowych rozgłośni radiowych i serwisów strumieniujących muzykę, takich jak Spotify. Innymi słowy, w jednym urządzeniu otrzymujemy funkcjonalne, domowe centrum muzyczne o dużych możliwościach.

Producent zadbał nie tylko o obsługę technologii AirPlay zapewniającej dostęp do biblioteki muzycznej iTunes, lecz także obsługę DLNA. Nie zabrakło też portów USB pozwalających podłączyć laptopa lub też przenośny dysk, zaś dzięki asynchronicznemu przetwornikowi DAC, N-70A-K odtwarza nam również pliki muzyczne w standardach wysokiej rozdzielczości jak DSD oraz PCM.

Zadbano też o wygodę sterowania, a pomaga w tym wbudowany w obudowę 3,5-calowy kolorowy ekran LCD wyświetlający najpotrzebniejsze informacje o wykonawcy, a więc tytuł utworu, nazwę płyty, jak również okładkę albumu jeśli takową posiadamy.

Pioneer N-70A-K na polskim rynku kosztuje około 3200 złotych.

pioneerN70AKgal1

pioneerN70AKgal2

Źródło: Houseofjapan.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.