Pioneer PD-70AE: wysokiej klasy odtwarzacz SACD

Marek Cekaw
Pioneer PD-70AE: wysokiej klasy odtwarzacz SACD

Japoński koncern Pioneer szykuje się do wprowadzenia na rynek nowego modelu odtwarzacza SACD. Pioneer PD-70AE pojawi się w sprzedaży już w listopadzie i będzie kosztował 2000 funtów.

0

Pioneer pokazał najnowszy, flagowy model odtwarzacza SACD/CD, wyposażonego w przetwornik DAC. Jak przystało na produkt z najwyższej półki, producent wykorzystał w nim szereg rozwiązań technologicznych, dbających o wysoką jakość brzmienia.

Zastosowano w nim m.in., w pełni zbalansowane obwody, niezależne dla prawego i lewego kanału, które pomagają zminimalizować zakłócenia, gdy analogowy sygnał przechodzi przez zbalansowane wejście. Producent wykorzystał także specjalnie projektowane elektrolityczne kondensatory, które również podnoszą jakość dźwięku. Jest również cyfrowy filtr o trzech trybach pracy, który w zależności od wybranych ustawień, oferuje inną charakterystykę dźwięku.

Pioneer PD-70AE będzie dostępny w sklepach od listopada w cenie 2000 funtów. Urządzenie ma być oferowane wyłącznie w kolorze srebrnym.

pioneer_pd-70ae1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.