Pioneer SBX-300 - soundbar z mocnymi basami

Marek Cekaw
Pioneer SBX-300 - soundbar z mocnymi basami

Pioneer wprowadza na polski rynek swój najnowszy model soundbara SBX-300. Kompaktowa listwa dźwiękowa mimo niewielkich rozmiarów została wyposażona w dwa głośniki pełnozakresowe oraz podwójny subwoofer, łącznie dostarczające 130 W mocy muzycznej.

0

SBX-300 to produkt będący świetnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących systemu audio kompatybilnego z telewizorem, który jednak nie będzie się zbyt mocno rzucał w oczy. Listwa dźwiękowa została wyposażona w moduł Bluetooth pozwalający odtwarzać muzykę przesyłaną strumieniowo z urządzeń przenośnych, jak również zestaw wejść służących do podłączenia innych źródeł dźwięku. Jest to m.in. analogowe wejście 3,5 mm, dwa wejścia optyczne oraz jedno coaxialne.

System hi-fi został wyposażony w dwa pełnozakresowe głośniki 66 mm, oraz dwa niskotonowe głośniki stożkowe o średnicy 77 mm dbające o dobre brzmienie basów, których zasilaniem zajmuje się wzmacniacz 2.2 kanałowy klasy D

SBX 300 Pioneer dysponuje także technologią Wide Band Full Range z AERO Noiseless Port, jak również wbudowanymi dekoderami Dolby Digital i DTS, które przydadzą się podczas oglądania filmów. Listwa ma ponadto technologie Auto Level Control i Sound Retriever, które zapewnią super jakość dźwięku niezależnie od źródła.

W polskich sklepach Pioneer SBX-300 dostępny jest w cenie około 700 złotych.

pioneersbx300_1

pioneersbx300_2

Źródło: Pioneer.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.