Pioneer SE-MJ532 - zamknięte słuchawki o mocnym brzmieniu

Marek Cekaw
Pioneer SE-MJ532 - zamknięte słuchawki o mocnym brzmieniu

Muzyki słuchać można zarówno z kolumn głośnikowych, jak i słuchawek. Te ostatnie muszą być jednak dobrej klasy by zapewnić odpowiednie brzmienie i dynamikę dźwięku. Firma Pioneer ma w swej ofercie taki produkt, a jest to model SE-MJ532.

0

SE-MJ532 to konstrukcja zamknięta wyposażona w sporych rozmiarów 40 mm przetworniki oparte na neodymowych magnesach zapewniające czysty dźwięk i bogate brzmienie. Maksymalna moc słuchawek wynosi aż 1000 mW, a ponadto dysponują niezwykle szerokim pasmem przenoszenia w zakresie do 10 Hz do 30 Hz, impedancja to 32 Ohm, natomiast czułość wynosi 105 dB.

Producent zadbał także o wygodę, dlatego opaska trzymająca sprzęt na głowie oraz muszle słuchawek zostały wyłożone miękką uretanową pianką z pamięcią, która doskonale dopasowuje się do kształtu naszej głowy. Piankę obszyto z kolei sztuczną skórą, zapewniającą wygodę oraz odcinającą użytkownika od hałasów otoczenia.

Konstrukcja słuchawek wykorzystuje rozwiązania stosowane w sprzęcie dla DJ'ów, a więc muszle można przekręcać o 180 stopni, co umożliwia słuchanie muzyki wspólnie z przyjacielem. Produkt jest także składany dla wygodnego transportu, a waży zaledwie 115 gram.

Pioneer SE-MJ532 na polskim rynku dostępny jest w cenie około 135 złotych, a można je kupić w kolorze czarnym, złotym, czerwonym oraz białym.

pioneerSEMJ532_1

pioneerSEMJ532_2

pioneerSEMJ532_3

Źródło: Houseofjapan.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.