Pioneer prezentuje dwa odtwarzacze sieciowe

Marek Cekaw
Pioneer prezentuje dwa odtwarzacze sieciowe

Japońska marka Pioneer zaprezentowała dwa nowe modele odtwarzaczy sieciowych N-70AE i N-50AE. Oba produkty odtwarzają muzykę w wysokiej rozdzielczości, zapewniając również dostęp do serwisu Spotify. Ich rynkowe premiery odbędą się już w lipcu.

0

Nie wszyscy fani muzyki chcą słuchać ulubionych wykonawców z fizycznych nośników. Wielu preferuje formaty cyfrowe i dla takich konsumentów powstają odtwarzacze sieciowe. Wygoda takich urządzeń jest niezaprzeczalna, gdyż zapewniają łatwy dostęp do muzyki nie tylko w wysokiej jakości, ale też z wielu różnych źródeł.

Firma Pioneer zaprezentowała właśnie dwa modele takich odtwarzaczy, mianowicie N-70AE i N-50AE. Oba stworzono dla wymagających audiofilów i zapewniają im pełne spektrum źródeł dźwięku. O doskonałą jakość dźwięku dba przetwornik DAC Sabre32 Ultra32, obsługujący pliki 11,2 MHz DSD.

n-50ae

Urządzenia wspierają także formaty FLAC, WAV, AIFF oraz Apple Lossless, w jakości 24-bit/384 kHz w przypadku modelu N-70AE oraz 24-bit/192 kHz w N-50AE. Oba produkty posiadają również wbudowanego Chromecasta oraz Spotify Connect, WiFi (2,4 GHz i 5 GHz), a także Bluetooth.

n-70ae

Muzykę można natomiast przechowywać na twardym dysku podłączanym do złącza USB znajdującego się na tylnym panelu. Dostęp do niej możliwy jest również z poziomu komputera podłączonego do tej samej sieci.

Oba odtwarzacze do sprzedaży trafią w lipcu. Model N-50AE kosztować ma 800 funtów, natomiast N-70AE wyceniono na 1100 funtów.

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.