Plantronics zapowiada słuchawki z Dolby Atmos

Marek Cekaw
Plantronics zapowiada słuchawki z Dolby Atmos

Firma Plantronics zapowiedziała trzy nowe modele słuchawek RIG 400LX, RIG 600LX i RIG 800LX, przeznaczony do rozrywki. Wszystkie produkty wyposażono we wsparcie dla technologii Dolby Atmos.

0

Dolby Atmos to standard audio zapewniający obecnie najlepsze wrażenia słuchowe. Zwykle spotykany jest on w najdroższych modelach amplitunerów i obsługiwany jest przez wysokiej klasy zestawy głośnikowe. Firma Plantronics postanowiła jednak zastosować go w swych najnowszych modelach słuchawek RIG 400LX, RIG 600LX i RIG 800LX.

Nowe produkty współpracują z komputerami domowymi na platformie Windows 10, a także konsolą Xbox One i zapewniają doskonałe wrażenia słuchowe podczas zabawy grami wideo. Dzięki Dolby Atmos, oferowane jest znacznie lepsze pozycjonowanie źródła dźwięku, co ułatwia lokalizację przeciwnika.

Oczywiście słuchawki nadają się nie tylko do zabawy, lecz również do słuchania muzyki, gdyż w tej kwestii również mają użytkownikowi wiele do zaoferowania. Model RIG 800XL to słuchawki bezprzewodowe, wyposażone w 40 mm przetworniki oraz baterię zapewniającą do 24 godzin ciągłego działania. Sprzęt kosztuje 140 funtów.

RIG 600LX i RIG 400LX to nieco tańsze modele przewodowe, dysponujące technologią redukcji szumów oraz mikrofonem przeznaczonym do prowadzenia rozmów. Słuchawki kosztują odpowiednio 90 i 120 funtów.

Plantronics

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.