Plecak dla fotografów Tamrac Zuma 9 Secure Traveler

Jakub Kornacki
Plecak dla fotografów Tamrac Zuma 9 Secure Traveler

Firma Impakt, która zajmuje się dystrybucją elektroniki użytkowej poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży nowego plecaka dla fotografów. Tamrac Zuma 9 Secure Traveler zapewnia dyskretny, a przede wszystkim bezpieczny sposób przenoszenia sprzętu fotograficznego oraz przydatnych akcesoriów.

0

Najnowszy plecak jest w stanie pomieścić w sobie lustrzankę wraz z obiektywem, którego długość nie przekracza piętnastu centymetrów. W środku znajdzie się miejsce na dodatkowe dwa obiektywy oraz lampę błyskową. Ponadto użytkownicy będą mogli wziąć ze sobą iPada, statyw ZipShot oraz wiele mniejszych, lecz potrzebnych akcesoriów. Torba jest bardzo przydatna podczas podróży, ponieważ znajdujące się w niej przedmioty są bezpieczne, a dostęp do nich jest bardzo szybki.

Tamrac Zuma 9

W najnowszym produkcie zastosowany został specjalny system zabezpieczenia przed kradzieżą. Zapięcie tylnej klapy plecaka wiąże się z brakiem możliwości jego otworzenia, gdy właściciel ma go na plecach. Waga Tamrac Zuma 9 Secure Traveler wynosi 762 gram. Pewne i bezpieczne wyciąganie sprzętu z torby zapewnia zaprojektowany w specjalny sposób pas biodrowy, który pozwala na dowolną zmianę położenia plecaka. Dzięki niemu będzie można dowolnie manipulować ustawieniami plecaka, w zależności od sytuacji oraz miejsca, w których znajduje się użytkownik.

Tamrac Zuma 9

Górna komora przeznaczona jest na osobiste rzeczy, np. kanapkę czy przewodnik. Dostęp do niej jest najprostszy. W tylnym panelu znajduje się specjalna pianka, dodatkowo zabezpieczająca znajdujący się w nim sprzęt. Po obu zewnętrznych stronach znajdują się siateczkowe kieszonki boczne, w których warto przenosić napój. Regulowane pasy naramienne oraz pas piersiowy i biodrowy mają zapewniać wygodne korzystanie z plecaka.

Tamrac Zuma 9 Secure Traveler jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 299 zł. Produkt objęty został dwuletnią gwarancją producenta.

Źródło: informacja prasowa, Tamrac, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.