Podgrzewacz do ręczników od Brookstone

Marek Cekaw
Podgrzewacz do ręczników od Brookstone

Wyjście spod gorącego prysznica do chłodnej łazienki może być niezłym szokiem termicznym. Można go jednak uniknąć, nabywając podgrzewacz do ręczników wyprodukowany przez firmę Brookstone.

0

Towel Warmer, to urządzenie które może przydać się w każdym domu, którego właściciel oszczędza na ogrzewaniu, co sprawia, że w łazience bywa czasem bardzo chłodno. Jest to niewielkie urządzenie, którego zadaniem jest podgrzać nasz ręcznik do odpowiedniej temperatury, by wyjściu spod gorącego prysznica zapobiec w ten sposób zmarznięciu w chłodnej łazience.

Produkt mieści w sobie dwie sztuki dużych ręczników kąpielowych o wymiarach 100 x 170 cm, które w ciągu zaledwie 10 minut podgrzeje do temperatury 48 stopni Celsjusza. Urządzenie wykorzystuje bezpieczny element grzejny pokryty silikonem oraz ma funkcję automatycznego wyłączenia w przypadku gdybyśmy o nim zapomnieli.

Przydaje się nie tylko do podgrzewania ręczników, ale też rękawic, szalików oraz czapek, co może być świetnym rozwiązaniem przed wyjściem na mróz. Po powrocie do domu zapewni nam także ciepły kocyk. Urządzenie dostępne jest w cenie 90 dolarów.

brookstone-towel-warmer1

Źródło: The-gadgeteer.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.