Podręczne gażdżety EVOLVEO

Jakub Kornacki
Podręczne gażdżety EVOLVEO

Producent EVOLVEO wprowadził na rynek trzy nowe, podręczne urządzenia, które będą w stanie rozwiązać niejeden problem. Dzięki nim naładujemy rozładowane urządzenia mobilne, oświetlimy drogę czy wyślemy sygnał ostrzegawczy o awarii naszego auta.

0

RadioLight

RadioLight umożliwia słuchanie popularnych stacji AM/FM, a dodatkowo może posłużyć jako podręczna latarka. Radio-latarka wykorzystuje energię odnawialną, a dodatkowo wyłapuje promienie słoneczne, które napędzają to urządzenie. Gdy naturalne warunki oświetleniowe uniemożliwiają naładowanie baterii produktu, użytkownik może to zrobić osobiście za pomocą dołączonej do zestawu korbki. Można słuchać muzyki bez obaw o wyczerpujące się baterie. Urządzeniem z korbką można naładować również inne produkty, które posiadają wejście micro USB.

CarLight

CarLight to innowacyjna latarka wzbogacona o urządzenia, które mogą być przydatne podczas nieoczekiwanej awarii samochodu. Oprócz funkcji standardowego oświetlenia produkt posiada czerwone światło alarmowe, które pozwoli zwrócić uwagę przejeżdżających kierowców. W obudowie latarki znajdują się magnesy, które umożliwiają montaż urządzenia na karoserii auta. Urządzenie wzbogacono również w specjalny nóż, który może być przydatny w celu np. wydostanie się z pasów bezpieczeństwa. Produkt posiada również młotek do wybijania szyby. Wbudowany akumulator latarki zasilany jest za pomocą specjalnej korbki z dynamo, która może również posłużyć jako podręczna ładowarka do telefonu.

Gladiator RE100

Power bank Gladiator RE100 jest wytrzymały na upadki, zgniecenia, zalania oraz uszkodzenia mechaniczne. W obudowie znajduje się czytnik kart pamięci, dzięki czemu urządzenie oprócz funkcji ładowania może posłużyć jako podręczna pamięć przenośna. Produkt posiada wbudowaną latarkę, wskaźnik laserowy oraz światło UV. Pojemność urządzenia wynosi 3000 mAh i umożliwia kilkudniową wyprawę bez obaw o utratę kontaktu ze światem.

Cena oraz dostępność najnowszych urządzeń EVOLVEO jest jeszcze nieznana.

Źródło: informacja prasowa, EVOLVEO, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.