Pojemna lodówka Side-by-Side Samsung RS61781GDSR

Michał Wójcik
Pojemna lodówka Side-by-Side Samsung RS61781GDSR

Firma Samsung wprowadziła na rynek lodówkę Side-by-Side oznaczaną kodem RS61781GDSR. Urządzenie to oferuje klasę energetyczną A++ oraz pojemność 615 litrów. Jak to zwykle bywa w wypadku urządzeń Samsunga model wyposażono w szereg ciekawych funkcji.

0

Według producenta, najważniejszą z nich jest Twin Cooling Plus, która zapewnia oddzielną cyrkulację powietrza zarówno w zamrażarce jak i chłodziarce, co zapewnia utrzymanie stałej wilgotności w komorach oraz zapobiega przenikaniu się zapachów.

Natomiast jeśli chodzi o samą konstrukcję modelu to dzięki autorskiej technologii Space Max została zmniejszona grubość ścianek przy zwiększeniu przestrzeni wewnętrznej.

Nowość - lodówka Side-by-Side Samsung RS61781GDSR

Side-by-Side Samsung RS61781GDSR

Sprzęt wyposażono także, w kompresor Digital Inverter, który odpowiada za optymalizacje zużycia prądu. Inną cechą lodówki jest też opcja No Frost – już standardowa technika stosowana w nowoczesnych modelach. Zapobiega ona osadzaniu się szronu w urządzeniu, przez co nie musimy tracić czasu na jego rozmrażanie.

Ponadto użytkownik ma do dyspozycji otwierany z zewnątrz barek na napoje, oraz ekran dotykowy. Lodówkę wyposażono też w drzwi ze stali nierdzewnej oraz wewnętrzne oświetlenie LED. Samsung RS61781GDSR zakupimy za ok. 11999 złotych.

Źródło: Samsung

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.