Polaroid 600 w limitowanej wersji

Marek Cekaw
Polaroid 600 w limitowanej wersji

Firma Impossible Project przygotowała specjalną wersję aparatu Polaroid 600. Jest to edycja limitowa, a to co wyróżnia ją od wersji standardowej, to dwukolorowa obudowa w kolorze czarno-białym.

0

Mimo rozwoju fotografii cyfrowej, sprzęt Polaroida wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem konsumentów. Kupują go przede wszystkim osoby przywiązane do zdjęć na papierze, z nostalgią wspominające czasy fotografii analogowej.

Specjalnie dla nich, firma Impossible Project przygotowała więc limitowaną edycję modelu Polaroid 600. Należy tu wyjaśnić, że Impossible Project jest firmą, która w 2008 roku kupiła od Polaroida ostatnią działającą fabrykę pakietów z filmem, wykorzystywanych przez tego typu aparaty.

Teraz te same przedsiębiorstwo wprowadza do sprzedaży specjalną wersję aparatu Polaroid 600. Sprzęt jest limitowany i został wyprodukowany w ograniczonej liczbie egzemplarzy, a wykonuje zdjęcia na filmach Impossible 600.

Produkt od strony technicznej jest taki sam jak standardowa wersja. Ma więc proste w obsłudze sterowanie pozwalające ustawić ekspozycję, zainstalowany na stałe obiektyw oraz wbudowaną lampę błyskową. Jego unikalność polega na stylistyce. Obudowa aparatu została wykonana w tonacji czarno-białej.

Aparat oferowany jest w cenie 149 euro i można go kupić na stronie producenta.

polaroid-600-bw1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.