Polaroid Snap Touch: zdjęcia gotowe w kilka sekund

Marek Cekaw
Polaroid Snap Touch: zdjęcia gotowe w kilka sekund

Aparaty typu instant, które natychmiast drukują wykonane zdjęcie, cieszą się dużym powodzeniem. Niektórzy uważają jednak, że ich wadą jest toporny system obsługi, więc Polaroid postanowił to zmienić i wprowadza do sprzedaży model Polaroid Snap Touch.

0

Polaroid Snap Touch jest nieco ulepszonym aparatem typu instant i w odróżnieniu od innych modeli tego typu, dysponuje wbudowanym wyświetlaczem dotykowym. Ekran o przekątnej 3,5" znajduje się z tyłu obudowy i znacznie ułatwia korzystanie ze wszystkich opcji urządzenia, pozwalając również podejrzeć gotowe zdjęcie przed jego wydrukowaniem. W ten sposób nie zmarnujemy papieru, jeśli fotografia nam akurat nie wyszła, gdyż możemy ją odrzucić lub edytować. Umożliwia to aplikacja Polaroid Print, dostępna na smartfony z Androidem oraz iOS.

Polaroid Snap Touch1

Jeśli chodzi o stronę techniczną, to Polaroid Snap Touch jest całkiem nowoczesnym sprzętem. Dysponuje sensorem umożliwiającym wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 13 Mpix, które następnie drukowane są w kolorze, na papierze w rozmiarze 2 x 3 cale. Ma także tryb Foto Budki oraz zdjęć seryjnych, jak również czasowy wyzwalacz. 

Jest też możliwość nagrywania wideo w 720p lub 1080p z dźwiękiem, a materiały są zapisywane na karcie microSD o maksymalnej pojemności 128 GB.

Polaroid Snap Touch2

Polaroid Snap Touch z zestawem 50 sztuk papieru kosztuje 179,99 dolarów. Papier fotograficzny można oczywiście dokupić oddzielnie. 20 sztuk kosztuje 9,99 dolarów, 30 sztuk - 14,99 dolarów, 50 sztuk - 24,99 dolarów, zaś 100 sztuk to wydatek 48,88 dolarów.

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.