Polaroid zapowiada nowy telewizor

Marek Cekaw
Polaroid zapowiada nowy telewizor

Polaroid znany jest produkcji aparatów fotograficznych, wyposażonych w technologię, która pozwala błyskawicznie przenieść na papier wykonane zdjęcie. Teraz jednak przedsiębiorstwo to będzie znane również z telewizorów, gdyż w przyszłym roku wprowadzi do sprzedaży nowy model o rozdzielczości 4K.

0

Nowy odbiornik dostępny będzie w rozmiarach od 40 do 55", zaś na rynek trafi dzięki współpracy z siecią sklepów Asda i będzie można go kupić tylko za jej pośrednictwem. Produkt zostanie wyposażony w wysokiej klasy panel Ultra HD, jak również nowy, czterordzeniowy procesor, który zajmie się upscalowaniem obrazu do jakości 4K. Odbiornik wspiera także technologię 3D, zaś nabywca w komplecie otrzyma aż cztery pary okularów migawkowych, aby można było oglądać filmy z całą rodziną i uniknąć dodatkowych wydatków.

polaroid1

Z pozostałych funkcji oferowanych przez nowy telewizor, wymienić można chociażby Polaroid Smart Centre, który oferuje dostęp do szerokiej gamy aplikacji, w tym także serwisów streamingowych w postaci BBC iPlayer, Nettlix, jak również YouTune. Odbiornik wyposażony zostanie również w tunery cyfrowe zapewniające dostęp co telewizji naziemnej, jak również WiFi oraz system emisji dźwięku o jakości kinowej, obsługujący standard DTS Tru Surround HD.

polaroid2

Odbiornik pojawi się w sprzedaży na początku przyszłego roku i za najmniejszy model o przekątnej 40" trzeba będzie zapłacić 449 funtów, natomiast warianty 48" i 55" kosztować mają odpowiednio 549 i 699 funtów. W sprzedaży pojawi się także 55" wariant z zakrzywionym ekranem, dostępny w cenie 1099 funtów.

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.