Pomóżmy najmłodszym razem z FIBARO - Christmas Charity Expedition

Jakub Kornacki
Pomóżmy najmłodszym razem z FIBARO - Christmas Charity Expedition

Święta coraz bliżej, jednakże nie wszystkie dzieci mogą liczyć na prezenty pod choinką. Właśnie rozpoczęła się wyjątkowa akcja firmy FIBARO. Christmas Charity Expedition zapewni, że święty Mikołaj na czas dotrze z prezentami do dzieci do Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu.

0

Wraz z rozpoczęciem świątecznej akcji Domu Dziecka nr 3 w Poznaniu uruchomiona zostanie dedykowana strona internetowa www.xmas.fibaro.com. "Zależy nam na tym, aby zebrać jak największą liczbę osób, które pomogą naszemu Świętemu Mikołajowi dotrzeć na czas z prezentami do domu dziecka nr 3 w Poznaniu. Chcemy wykorzystać fakt, iż nasza firma ma zasięg ogólnoświatowy i dzięki temu połączyć nasze siły, by pomagać globalnie tym, którzy lokalnie tego potrzebują." - powiedziała Ewa Bujak z Fibar Group.

W trakcie trwania akcji Mikołaj wraz z pomocnikiem będzie podróżował po wirtualnej mapie świata odwiedzając poszczególnych partnerów FIBARO. Każdy internauta może w prosty oraz błyskawiczny sposób wspomóc ciekawą akcję. Wystarczy wejść na wyżej podany adres internetowy i kliknąć w widoczny przycisk, a następnie przesunąć sanie Mikołaja w kolejne miejsce na mapie. Poszczególna osoba może wykonać tą operację raz dziennie. 

"W momencie, gdy nasz Mikołaj dotrze do któregoś z partnerów FIBARO, na stronie pojawi się filmik z wyjątkowymi, świątecznymi życzeniami od konkretnego teamu. W ten sposób, nasza strona zamieni się w jedną dużą globalną kartkę ze świątecznymi życzeniami." – dodaje Ewa Bujak.

Źródło: LTM Communications, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.