Porządek w przestrzennej kuchni

Jakub Kornacki
Porządek w przestrzennej kuchni

Chyba każdy z nas wie, że utrzymanie porządku w kuchni jest nie lada wyzwaniem. Znacznie prościej zapanować nad chaosem w przestrzennych, rozbudowanych pomieszczeniach kuchennych. Dużym udogodnieniem jest również korzystanie z kuchennej zabudowy.

0

Jeśli zależy nam na porządku, harmonii i ładzie w kuchni, warto zastanowić się nad odpowiednim rozmieszczeniem urządzeń kuchennych. Wiadomo, że łatwiej o porządek w dużych pomieszczeniach, jednakże nie zawsze możemy sobie na takie pozwolić. Warto jednak zastanowić się nad zakupem urządzeń pod zabudowę, dzięki którym zyskamy trochę miejsca, a dodatkowo usprawnimy proces związany z czyszczeniem. 

W dzisiejszych czasach w tzw. "zabudowę" możemy wmontować praktycznie każdy sprzęt kuchenny. Marka Hotpoint postanowiła wyjść na przeciw oczekiwań klientów i zaprezentowała najnowszą linię do zabudowy, która jest dostępna w kolorze czerni, bieli, "kawy" oraz "piasku pustyni". Wśród dostępnych pod zabudowę urządzeń znalazły się: piekarniki, piekarniki parowe, kuchenki mikrofalowe, ekspres do kawy, lodówki, zamrażarki i zmywarki. Klienci mogą łączyć ze sobą dowolne urządzenia, tworząc w ten sposób funkcjonalne sety, które będą ze sobą współgrały i tworzyły spójną całość.

zdjecie2 (1)

Firma Hotpoint postanowiła zorganizować atrakcyjną ofertę promocyjną „Urządzanie się opłaca”. Została ona skierowana dla wszystkich, którzy w terminie do 30 kwietnia 2017 roku zdecydują się na zakup zestawu, w skład którego będzie wchodził piekarnik wraz z dowolnymi urządzeniami kuchennymi przeznaczonymi do zabudowy. Korzystając z promocji można liczyć na zwrot kosztów zakupu do 750 zł.

Źródło: Hotpoint, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.