Power Pro: przenośny generator dla fanów kempingu

Marek Cekaw
Power Pro: przenośny generator dla fanów kempingu

Firma Jackery zaprezentowała nowoczesny generator, opracowany dla amatorów obozowania poza domem. Urządzenie o nazwie Power Pro, może nam zaoferować 578 kWh energii zmagazynowanej w baterii. Dodatkowo będzie ją produkować dzięki ogniwom fotowoltanicznym.

0

Obozowanie na łonie natury wcale nie oznacza, że musimy rezygnować z nowoczesnych gadżetów, takich jak laptop, telewizor czy też oświetlenie. Problem w tym, że wszystkie te urządzenia wymagają do pracy energii elektrycznej, a tymczasem nie zawsze jest ona dostępna.

solar1

Firma Jackery opracowała więc Power Pro, przenośny generator elektryczny wyposażony we własną baterię, która zasili cały nasz sprzęt. Produkt dysponuje wbudowaną baterią o pojemności 578 kWh, która może być równocześnie ładowana oraz zasilać inne urządzenia.

solar2

Power Pro można ładować z sieci elektrycznej, co trwa kilka godzin, lub też z dołączonego zestawu ogniw słonecznych o mocy 85 W. Składany panel, według deklaracji producenta, w pełni naładuje baterię w ciągu około siedmiu godzin Zakładając że słońce w tym czasie nie skryje się za chmurami.

Generator może zasilać niewielką lodówkę turystyczną przez około 10 godzin lub telewizor przez 4 godziny. Laptopa naładuje 4-7 razy, zaś smartfona kilkanaście razy.

solar3

Power Pro pojawi się w sprzedaży w lutym przyszłego roku i kosztować ma 799 dolarów. Za panele słoneczne trzeba będzie dopłacić ekstra. Więcej szczegółów na temat produktu znajdziecie na stronie Kickstartera.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.