Power banki Measy

Jakub Kornacki
Power banki Measy

W sprzedaży pojawiły się najnowsze power banki firmy Measy. Kompaktowe banki energii umożliwiają naładowanie dowolnych urządzeń mobilnych w miejscach, w których nie ma dostępu do kontaktu elektrycznego.

0

Wśród zaprezentowanych urządzeń znalazły się trzy nowe modele. Wszystkie z nich wyposażono w litowo-jonowe akumulatory Panasonica oraz Samsunga. Power banki posiadają również procesor, który monitoruje urządzenia przed nadmiernym rozładowaniem, przeciążeniem lub ewentualnymi zwarciami.

Niewielki model Measy BAT5000 posiada pojemnoość 5200 mAh, która umożliwia trzykrotne naładowanie baterii dowolnego telefonu. Jest to dobre i funkcjonalne rozwiązanie podczas dłuższych podróży.

Measy

Measy BAT2000 posiada akumulator o nominalnej pojemności 2600 mAh. Urządzenie wyposażono w port USB, dzięki któremu istnieje możliwość podłączenia dowolnego urządzenia mobilnego, takiego jak telefon, tablet czy odtwarzacz muzyczny. Model dodatkowo posiada złącze, które umożliwia bezpośrednie podpięcie iPada lub iPhone'a. Takie rozwiązanie umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie.

Measy

Wydajny i odporny na wszystkie temperatury akumulator litowo-jonowy o pojemności 10200 mAh to serce najlepszego z nowych urządzeń. Measy BAT10000 umożliwia pięciokrotne naładowanie baterii zwykłego telefonu lub pełne uzupełnienie braków energii w iPadzie. W obudowie znajdują się dwa porty USB.

Power banki objęte są dwuletnią gwarancją. Ich ceny wynoszą:
- Measy BAT2000 - 55 zł
- Measy BAT5000 - 90 zł
- Measy BAT10000 - 149 zł

Źródło: informacja prasowa, Measy, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.