Pralka Samsung Crystal Blue (WW90H7410EW)

Jakub Kornacki
Pralka Samsung Crystal Blue (WW90H7410EW)

Samsung WW90H7410EW jest najnowszym urządzeniem piorącym, reprezentującym linię Crystal Blue. Zaawansowane urządzenie prezentuje się stylowo i nowocześnie, a jednocześnie zostało wyposażone w szereg funkcjonalnych rozwiązań.

0

Najnowsza pralka Samsung Crystal Blue (WW90H7410EW) została wyposażona w szerokie drzwi, których średnica wynosi aż 52 centymetry. Producent zastosował podświetlany bęben, dzięki czemu proces wkładania oraz wyjmowania ubrań stał się prostszy. Pojemność bębna pozwala na jednorazowe pranie nawet 9 kilogramów ubrań. Urządzenie zostało wyposażone w kilka funkcjonalnych trybów pracy, które są dostosowane do rodzaju tkanin oraz różnią się między sobą temperaturą oraz czasem prania.ps

Urządzenie charakteryzuje się cichą pracą. Sercem najnowszej pralki jest zaawansowany silnik Digital Inverter, który ma wyróżniać się długą żywotnością. W tym modelu nie osadza się kamień, bowiem producent zastosował grzałkę ceramiczną, co wiąże się z eliminacją konieczności stosowania środków zmiękczających wodę.

Urządzenie zostało wyposażone w szereg zabezpieczeń, np. czujnik piany czy ochrona przed przepięciem i przegrzaniem. System samodiagnozujący zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii. Nad ochroną tkanin czuwa specjalny kształt bębna, pozbawiony niektórych elementów oraz posiadający zmniejszone otwory.ps2

Warto wspomnieć, że najnowsza pralka została wyposażona w innowacyjną technologię Eco Bubble. Podczas prania tworzy się aktywna piana, która jest połączeniem wody, powietrza i proszku. Wnika ona w tkaniny głębiej i szybciej, dzięki czemu pranie w niższej temperaturze ma być bardzo skuteczne. System Fuzzy Logic automatycznie dobiera parametry prania od aktualnego załadunku. Pralka zaliczana jest do klasy energetycznej A+++.

Zaawansowana pralka Samsung Crystal Blue (WW90H7410EW) jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 4299 zł.

Źródło: Samsung, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.