Premiery nowych telewizorów Hisense

Marek Cekaw
Premiery nowych telewizorów Hisense

W styczniu tego roku firma Hisense zaprezentowała kilka nowych modeli odbiorników Smart TV. Produkty właśnie trafiły do sprzedaży, a nowa rodzina składa się z takich modeli, jak: H6D, H7D, H9D oraz H9D Plus.

0

Chińska firma Hisense, poinformowała o wprowadzeniu na rynek najnowszych modeli odbiorników telewizyjnych H6D, H7D, H9D oraz H9D Plus. Produkty zaprezentowano światu w styczniu tego roku, podczas targów elektroniki użytkowej. A teraz każdy chętny może kupić sobie taki sprzęt, wyposażony w technologię ULED oraz wiele innych nowoczesnych rozwiązań.

Na pokładzie poszczególnych modeli oferujących rozdzielczość 4K UHD, znajdziemy takie technologie jak HDR, Wide Color Gamut, Motion Rate, Local Dimming, dbx-tv. A także wiele popularnych aplikacji, jak: Netflix, Amazon Video, YouTube, FandangoNow, VUDU, Pandora oraz wiele innych.

Modele H7D o H6Dto odbiorniki 4K UHD z technologią HDR, które dostępne są w rozmiarach od 43" do 65". Model H7D również wyświetla obraz w 4K UHD, a dostępny jest w wersji 43", 50" i 65". Dla wygody użytkownika, jego pilot został wyposażony w dedykowane przyciski, zapewniające szybki dostęp do popularnych aplikacji wideo, takich jak Netflix.

Model H6D oferowany jest w wersjach 43", 50", 55" i 65". Odbiorniki zapewniają obraz w 4K UHD o wysokim kontraście oraz żywych kolorach. Dzięki technologii HDR jest on znacznie lepiej widoczny w ciemnych scenach, zaś wbudowany upscaler obrazu pozwala podnieść jakość materiałów dostępnych w niższej rozdzielczości.

Ceny nowych telewizorów zaczynają się od 348 dolarów za najmniejszy model serii H6D, a kończą na 2000 dolarów za największą wersję modelu H9D Plus.

Hisense1

Źródło: Prnewswire.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.